Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

2020-12-15

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, którą należy odpowiednio uczcić. Wbrew pozorom prezent powinna otrzymać nie tylko żona, ale również mąż. W dzisiejszym poradniku przedstawimy Wam, co kupić dla męża.

Dobry trunek zawsze w cenie

Prezent na rocznicę ślubu dla męża może być klasyczny i uniwersalny zarazem. Na pewno doskonale sprawdzi się zakupienie ekskluzywnego trunku typu whiskey bądź też gin. Jeżeli mąż nie posiada eleganckiej karafki, to warto do trunku ją dobrać. Sprawdzi się model z kryształu lub grubego szkła, który można dodatkowo wygrawerować. Taki prezent sprawi mężczyźnie wiele frajdy, ale jeśli chcecie by prezent był bardziej kreatywny, to warto dobrać do niego leżak z nazwą trunku.

Coś dla pasjonata

Prezent na rocznicę ślubu może być także bardziej praktyczny. Ciekawym wyborem jest zrobienie czegoś związanego z pasją czy hobby. Jeżeli mężczyzna jest miłośnikiem gier to można zakupić mu np. nowego pada czy grę albo i drobne gadżety takie jak kubki gracza czy miski gracza. Jeżeli natomiast mąż preferuje hobby ekstremalne, bądź zawsze o tym marzył, to ciekawym wyborem będzie voucher na lot szybowcem, skok na bungee, skok ze spadochronem czy przejażdżkę samochodem wyścigowym. Można także wybrać coś co będziecie robić wspólnie, a więc będzie to wybranie się na koncert, czy do teatru, a nawet spełnienie marzenia i wybranie się wspólnie np. do Opery Wiedeńskiej.

Wspólne wyjście... na mecz

Bądźmy szczerzy większość kobiet nie preferuje oglądania meczów w telewizji, a tym bardziej na żywo. Ale z okazji rocznicy ślubu można się poświęcić i wybrać się z partnerem na mecz. Nie musi to być oczywiście mecz ligowy, lecz możecie zorganizować wyjazd na mecz ulubionej drużyny nawet poza granicę Polski. Jeżeli mąż lubi np. Real Madryt, to warto wybrać się właśnie na mecz tej drużyny do Madrytu. Musicie przy tym pamiętać, że takie wypady należy planować z dużym wyprzedzeniem, gdyż bilety na dobre mecze szybko się rozchodzą. Dodatkowo kupując bilet na samolot z dużym wyprzedzeniem można znacząco obniżyć koszty.

Coś ekskluzywnego

Bądźmy szczerzy większość mężczyzn nie lubi zakupów, a tym bardziej wydawania pieniędzy na ekskluzywne dodatki, co wcale nie oznacza, że ekskluzywny dodatek nie może być świetnym prezentem. Zatem warto postawić na dodatki, które są eleganckie i mają w sobie luksus. Na pewno sprawdzą się dodatki ze skóry typu rękawiczki, paski czy torby typu weekendowki. Można także postawić na eleganckie szaliki z logo czy też skórzane bransoletki z grawerem. Choć mówi się, że perfumy należą do prezentowego faux pas, to jednak zakup takiego prezentu mężowi sprawdzi się bardzo dobrze, bo w końcu nikt tak nie zna męża jak żona. Oczywiście warto tu sięgnąć po ekskluzywne marki, których zapachy utrzymują się przez wiele godzin, a na ubraniach przez wiele dni.

Wybór prezentów z okazji rocznicy ślubu dla męża jest naprawdę ogromny. Poza prezentem warto jeszcze zakupić kartę i wypisać na niej romantyczne życzenia.