Prezent na 40 urodziny dla niej

Prezent na 40 urodziny dla niej

2020-12-15

Wybranie odpowiedniego prezentu na urodziny często jest trudne. Tym trudniejsze, jeżeli zbliżają się 40 urodziny. Warto zauważyć, że prezent powinien być przemyślany, choć wcale nie oznacza to, że musi być kosztowny. Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu, jakim dysponujecie. Oto nasze propozycje.

Galanteria skórzana to zawsze dobry wybór

Większość kobiet uwielbia ekskluzywne dodatki, dlatego też na pewno trafnym i dobrym wyborem jest coś z galanterii skórzanej, wszak jest ona ponadczasowa i nie wychodzi z mody. Na pewno można postawić na klasyk typu portfel, ale żeby prezent nie był taki pospolity, to portfel może być spersonalizowany, a więc można na nim umieścić grawer, np. z inicjałami solenizantki. Także rękawiczki skórzane dla "zimowej" solenizantki doskonale się sprawdzą. Tutaj polecamy modele w kolorze czarnym, które wydają się najbardziej uniwersalne, bo pasują do każdego rodzaju odzieży wierzchniej. Skoro już jesteśmy w temacie dodatków, to nasza kolejna propozycja, choć nie jest wykonana ze skóry także może być trafionym prezentem. Tutaj mamy na myśli szaliki z kaszmiru czy jedwabne apaszki. Choć do najtańszych one nie należą to jednak trzeba zauważyć, że są synonimem klasy i stylu.

Drobne upominki na 40 urodziny

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć także drobnych upominków, ale w tym przypadku polecamy kupić drobne, ale śmieszne upominki. Mogą to być wszelkiego rodzaju dyplomy czy kubki z hasłem: "Życie zaczyna się po 40-tce", ale nawet zabawne upominki typu poduszki w różnych kształtach, nawet tych nieprzyzwoitych. Ponadto każda 40-latka powinna otrzymać szarfę z napisem "Gorąca 40-tka", ale można też postawić na wszelkiego rodzaju koszulki, czy bluzy z napisem czy nawet sygnowane pościele.

Uniwersalne prezenty, które zawsze się sprawdzają

Bywają sytuacje, że niespecjalnie zna się gust drugiej osoby, a nie chce się popełnić prezentowego faux pas. W takiej sytuacji najlepiej podarować karty podarunkowej. Takie prezenty na 40-te urodziny dla niej będą bardzo trafione. Można wybrać karty podarunkowe na weekend w SPA czy też do ulubionej perfumerii. Do tego wystarczy już tylko dobrać śmieszną kartkę, ewentualnie dmuchany balkonik. Taki prezent jest zarazem śmieszny, a przy tym funkcjonalny. Wbrew pozorom ekskluzywny dobry trunek typu whisky to doskonały prezent, także dla kobiety. Można wybrać także dobre wino albo prawdziwego szampana. Oczywiście można wybrać nawet wino bezalkoholowe, które także bardzo dobrze smakuje, a co istotne zawiera dużo flawonoidów, które pozytywnie wpływają nie tylko na krążenie, ale również stan skóry. To na pewno lepszy pomysł niż kupowanie kremu przeciwzmarszczkowego.

Jest naprawdę dużo fajnych prezentów, które można podarować solenizantce z okazji 40 urodzin. Dobrym wyborem jest połączenie tych bardziej funkcjonalnych ze śmiesznymi, a przy tym nietuzinkowymi i zaskakującymi.