Prezent na 40 urodziny dla koleżanki

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki

2020-12-15

Kiedy wkracza się w 40 rok życia, to tak naprawdę przeżywa się drugą młodość. Często troski związane z brakiem stabilizacji życiowej są już za nami i można cieszyć się życiem w gronie bliskich osób, a jednocześnie nie rezygnować ze swoich pasji, nawet tych bardziej szalonych. Prezent na 40 urodziny dla koleżanki powinien być wyjątkowy, ale jego dobór zależy od tego, jak dobrze ją znamy. Zawsze można pójść w klasykę i na urodziny wybrać to co zwykle, zatem elegancki alkohol czy biżuterię, np. zegarek. Są jednak jeszcze inne możliwości.

Co kupić koleżance na 40-te urodziny? Poznaj oryginalne pomysły

Nie brakuje bardzo oryginalnych prezentów na 40-te urodziny, bo czy lot w tunelu aerodynamicznym nie jest takim prezentem? Taka atrakcja sprawdzi się nawet dla tych, którzy stronią od ekstremalnych przeżyć, bo wprowadzi nutę adrenaliny, ale jednak będzie całkiem bezpieczna. Voucher na taką atrakcję zwykle ważny jest przez dłuższy czas, zatem solenizantka będzie mogła wybrać dogodny dla siebie termin, by z niej skorzystać. Można również zdecydować się na pakiet na przejażdżkę zabytkowym samochodem. Jeśli chce się zafundować koleżance rozładowanie emocji można zakupić voucher na tratowanie wraków Monster Trackiem. Wiele adrenaliny dostarczy tajże skok ze spadochronem, a fakt, że wykonywany jest z instruktorem sprawia, że jest stosunkowo bezpieczny.

Prezenty na 40-te urodziny dla koleżanki - co warto wybrać?

Na pewno każda koleżanka ucieszy się z vouchera na dzień w SPA. Masaż gorącymi kamieniami albo płynną czekoladą to coś co koi zmysły i pozwala całkowicie się zrelaksować. Taka wizyta od razu odmładza przynajmniej o 10 lat, a przynajmniej tak można się poczuć. Kolacja dla dwojga także będzie świetnym prezentem, pod warunkiem że koleżanka nie jest singielką. W końcu w dniu jej urodzin nie warto popełnić klasycznego faux pas. Można również wybrać atrakcję na którą udasz się razem z koleżanką. Będzie to np. wieczór w operze albo spektakl teatralny. Jeśli koleżanka lubi się pośmiać, to może być to również kabaret albo stand up. Bilet na koncert ulubionego zespołu czy artysty także na pewno ją ucieszy. Ponieważ 40-tka to druga młodość można postawić na coś naprawdę szalonego, np. voucher na wykonanie tatuażu, o ile wiesz, że zawsze chciała go zrobić. Jazda samochodem wyścigowym po torze może być niesamowitym źródłem adrenaliny nie tylko dla mężczyzn, zatem jeśli koleżanka lubi szybką jazdę, to warto taki prezent wybrać.

Niewątpliwie jest wiele ciekawych prezentów na 40-te urodziny dla koleżanki. Warto wybrać również te humorystyczne, jak koszulki, dyplomy czy nawet gry towarzyskie. Twój trud na pewno zostanie doceniony, a dzięki świetnemu pomysłowi impreza na pewno będzie niezapomniana. Przyda się również słodki podarunek. Warto wybrać ręcznie dekorowany tort, w końcu raz na jakiś czas można pozwolić sobie na nieco więcej kalorii. W urodziny warto sobie nieco pofolgować, w końcu są tylko raz w roku.